Hurtownia czynna jest: Pon - Pt 8:00 - 16:00
 • PL
 • UK
 • DE

Poznaj firmę GAL-POL

Ponad 20 lat na rynku

Motoryzacja to nasza wieloletnia pasja, którą w dalszym ciągu nieustanie rozwijamy. Nasze przedsiębiorstwo istnieje od ponad 20 lat na rynku na motoryzacyjnym, od 1997 roku, co wskazuje na ogromne doświadczenie i znajomość branży motoryzacyjnej.

Oryginalne Części

 • Zajmujemy się prowadzeniem prężnego eksportu i importu nowych, oryginalnych części samochodowych pochodzących z najwyższej półki pod względem jakości oraz wytrzymałości eksploatacyjnej.

  Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej części do marek aut, takich jak: Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes – Benz, Skoda, a także Porsche. Obszar naszej działalności obejmuje nie tylko kraj – intensywnie rozwijamy się również na rynku światowej motoryzacji.

  Oprócz sprzedaży stacjonarnej, prowadzimy sprzedaż online w skali światowej. Zakupu części można dokonać za pośrednictwem platformy sprzedażowej Allegro oraz w punkcie stacjonarnym.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • Zakup części samochodowych odbywa się w bardzo szybki, prosty i wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Naszym dodatkowym atutem jest błyskawiczna realizacja zamówień, dzięki współpracy z większością dostępnych na rynku firm kurierskich.

  Oferujemy ponad 4 000 aktywnych pozycji, których ilość cały czas rośnie – to zdecydowanie atut naszej firmy.

  Zainteresowane osoby częściami samochodowymi zapraszamy do kontaktu, który jest możliwy za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej, telefonicznie, bądź mailowo.